Centrum Telemedyczne

Dzięki nowoczesnej platformie możliwe jest przesyłanie badania do lekarza kardiologa, który wykonuje analizę i odsyła ją do placówki, w której wykonywane było EKG. Możliwość  bezprzewodowej transmisji danych do urządzeń mobilnych ułatwia zarówno placówce, jak i pacjentowi przechowywanie danych.  Wszystkie dane gromadzone są na dedykowanej platformie, łączącej użytkownika urządzenia z Centrum Telemedycznym.

Usługi telecentrum

  • Dla przychodni i szpitali
  • Dla instytucji prywatnych
  • Dla lekarzy prowadzących działalność
czytaj więcej

Centrum diagnostyczne

HeartBeatEKG może funkcjonować w każdej placówce, bez konieczności zatrudniania specjalisty w dziedzinie kardiologii. Do weryfikacji zapisu EKG wykonanego przez HeartBeatEKG służy Centrum Telemedyczne, do którego wyniki przesyłane są drogą elektroniczną za pomocą dedykowanej platformy. Dostęp do platformy otrzymuje każdy użytkownik urządzenia.

Centrum Telemedyczne obsługuje na bieżąco zgłaszane do analizy zapisy EKG, dzięki dyżurującemu zespołowi kardiologów. Opis badania otrzymują Państwo do następnego dnia roboczego.

Każdy użytkownik zostaje odpowiednio przeszkolony do obsługi urządzenia HeartBeatEKG. Centrum Telemedyczne na bieżąco udziela pomocy w zakresie obsługi urządzenia, platformy, serwisu oraz funkcjonowania aparatu EKG.

czytaj więcej

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś kardiologiem i chciałbyś dołączyć do zespołu lekarzy tworzących Centrum Telemedyczne, skontaktuj się z nami: kontakt@shealth.pl

Rejestr zbiorów danych

W związku z ustawą o ochronie danych osobowych spółka sHealth dysponuje zbiorem danych osobowych, który został zgłoszony do GiODO. Zgodnie z ustawą każda osoba znajdująca się w rejestrze, ma możliwość wglądu do swoich danych oraz ich edytowania.