Dla przychodni i szpitali

HeartBeatEKG to doskonałe rozwiązanie dla placówek, do których przyjmowanych jest kilkudziesięciu pacjentów dziennie po to, aby mogliby mieć wykonane niezbędne badania. Dzięki mobilnemu EKG z dostępem do Centrum Telemedycznego pacjenci nie będą musieli czekać w kolejce na wykonanie badania i na diagnozę, ponieważ analiza zostanie wykonana w ciągu kilku minut. To najszybszy taki produkt na rynku.

Dla instytucji prywatnych

Niestety nie w każdej placówce prywatnej pełnoetatowo pracują lekarze kardiolodzy. Zamawiając urządzenie HeartBeatEKG badanie EKG może wykonać pielęgniarka, a lekarz specjalista pracujący
w Centrum Telemedycznym dzięki najnowocześniejszej technologii w kilka minut analizuje wykonane badania, stawia diagnozę i odsyła ją do pielęgniarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjent nie musi czekać na dyżur kardiologa i może sprawdzić swój stan zdrowia od ręki.

Dla lekarzy prowadzących działalność

Wielu lekarzy prowadzących własną działalność odwiedza pacjentów w ich domach.  Nierzadko chorzy proszą o wykonanie badania EKG celem skontrolowania swojego stanu zdrowia. Lekarz dysponujący przenośnym elektrokardiografem może nie tylko wykonać EKG w domu pacjenta, ale też od razu postawić diagnozę.

Serwis

Zakupione urządzenie ma gwarantowany serwis w trakcie całego okresu umowy.

Szkolenia

Dokonując zakupu aparatu HeartBeatEKG nasz przedstawiciel wdroży wszystkie osoby w placówce, które miałyby korzystać ze sprzętu. Niezwykle istotne jest, że HeartBeatEKG jest urządzeniem niezwykle prostym w obsłudze, toteż nie wymaga wiedzy specjalistycznej.

INTERESUJE CIĘ NASZ PRODUKT. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAKUPOWY!